Je huurt al een Hyundai I10 op Curaçao vanaf €29 per dag exclusief bij Holiday Rentals Curacao
Penthouse 478 Jan Thiel
Oost, Jan Thiel
Max. 6 personen•3 slaapkamers
Algemene informatie
Penthouse 478 Jan Thiel, een nieuw en sfeervol ingericht penthouse met alle comfort en luxre Het penthouse is gebouwd boven villa 426 Jan Thiel. Het penthouse en de villa delen alleen de parkeerplaats en hebben beide hun eigen opgang en privacy.
U beschikt over een privézwembad met aangebouwde bar en prachtig uitzicht. Bij het zwembad zijn comfortabele ligbedden.
Deze vakantiewoning heeft 3 ruime slaapkamers. Allemaal beschikken ze over airco, kastruimte, comfortabele bedden en een badkamer ensuite. In twee slaapkamers staat een 1 persoons bedbank, ideaal voor kinderen.
De sfeervol ingerichte woonkamer met airco heeft een open keuken met kookeiland.
Het strand van Jan Thiel, de supermarkt, gym, casino en de vele restaurants en beachbars liggen om nog geen 5 minuten lopen van de accommodatie.
Bij de woning kunt u een 7 persoons Toyota Rush / automaat huren (model 2023) voor €69,- per dag met een borg, tevens eigen risico van €500,-
Wilt u met een grote groep komen dan is dit mogelijk. U kunt villa 426 voor 8 personen erbij huren. Dan is er hier plaats voor 14 personen en 2 kinderen:
https://holidayrentalscuracao.nl/accommodaties/villa-426-jan-thiel/
Penthouse 478 Jan Thiel in het kort:
• 3 slaapkamers met airconditioning en badkamers ensuite
• 3 badkamers
• Luxe open keuken van alle gemakken voorzien
• Woonkamer met airconditioning
• Prive zwembad met bar en ligbedden
• Loopafstand van Jan Thiel Beach, Papagayo, Zanzibar, winkels en restaurants
• Wifi beschikbaar, strandlakens aanwezig, buitendouche
Wat te doen in de omgeving?
Jan Thiel is een van de meest geliefde wijken van Curaçao en biedt voor ieder wat wils. Hier vindt u Jan Thiel Beach, een populaire strandlocatie met fijne beachclubs zoals Zanzibar en Papagayo. Er zijn volop mogelijkheden om te snorkelen, duiken of andere watersporten te beoefenen. Daarnaast vindt u in de buurt een supermarkt, diverse winkels en restaurants. Ook natuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen in de nabijgelegen zoutpannen van Jan Thiel, een prachtig gebied om te wandelen of te mountainbiken. Jan Thiel is de ideale uitvalsbasis voor een ontspannen of actieve vakantie op Curaçao.
- 20+ jaar ervaringMeer dan 20 jaar ervaring in vakantieverhuur op Curaçao
- Grootste aanbodHet grootste aanbod vakantiehuizen
- Team in Nederland en CuraçaoPersoonlijke service van een Nederlands team op Curaçao
Wat heeft deze ruimte te bieden?
- Airco in de woonkamer
- Balkon
- Barbecue
- Ligt goed op de wind
- Loopafstand strand
- Nabij de golfbaan
- Prive zwembad
- Uitzicht op Zee
